2. Verfahren
Verfahren
Titel: Repase zubových spojek tramvají 15T
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pravidelná obnova ozubení zubových spojek typu ZK170-3 formou výroby nové korunky (dvoudílné provedení, upevněné šrouby na tělo spojky) a odpovídajícího protikusu, který zajistí plnou funkčnost záběru ozubení; poškozené ozubení stávající spojky bude odstraněno (odfrézováno) na čistý základ pro montáž nové korunky. Technické podmínky realizace pravidelné obnovy ozubení zubových spojek jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace (Rámcová dohoda).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna dodavatele dle čl. 7 zadávací dokumentace