2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud binnenstedelijke watergangen Sliedrecht
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhouden van binnenstedelijke watergangen binnen de gemeente Sliedrecht. Dit zal worden verricht volgens de vooraf afgesproken methoden en onderhoudspakketen welke zijn vastgelegd in (GIS)kaarten en het bestek. Werkzaamheden bestaan uit: - Schonen van watergangen om een goede doorstroming van watergangen te realiseren - Op aangeven van Beheerder Stedelijk Water uitvoeren van krooswerkzaamheden - Op aangeven van Beheerder Stedelijk water uitvoeren van snor ontdoen van riet - Verwijderen van dode dieren en (drijf)vuil - Afvoeren van (organisch)afval onbekend
Interne Kennung: 250157GSD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vaste looptijd van 19 maanden. Daarna optie tot verlenging drie maal één jaar.