See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente dotare laboratoare la Facultatea de Matematică-Informatică (FMI_actual Facultatea de Informatică) smis 327248 (PRV 1)
Beschreibung: În baza contractelor ce se preconizează a fi atribuite, se dorește dotarea laboratoarelor FMI din cadrul Universității de Vest din Timisoara, conform caietelor de sarcini Termenul limita in care autoritatea contractanta va raspunde clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare: in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 4250670-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Echipamente dotare laborator la Facultatea de Matematică-Informatică (FMI_actual Facultatea de Informatică) (Computere de birou)
Beschreibung: Echipamente dotare laborator la Facultatea de Matematică-Informatică (FMI_actual Facultatea de Informatică) (Computere de birou)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Echipamente IT dotare laborator la Facultatea de Matematică-Informatică (FMI_actual Facultatea de Informatică) (Monitor).
Beschreibung: Echipamente IT dotare laborator la Facultatea de Matematică-Informatică (FMI_actual Facultatea de Informatică) (Monitor).
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren