2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware voor de locaties van Attendiz. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1A en 1B. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Apple iPads en iPhones
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware voor de locaties van Attendiz. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1B. Attendiz beschikt over een eigen ICT-helpdesk en supportafdeling. Opdrachtnemer dient zijn servicepunt, communicatie en ondersteuningsprocessen af te stemmen op deze bestaande helpdesk- en supportorganisatie. Scope perceel 2: • iPads • iPhones Onderstaande categorieën behoren optioneel tot de scope van deze aanbesteding. Attendiz heeft de mogelijkheid om producten uit deze categorieën af te nemen, maar kan deze producten ook elders afnemen: • iPad kidscover Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Opties: