2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrchní vedení pro vyvedení výkonu z FVE Prunéřov - I. etapa
Beschreibung: Realizace stavby vrchního vedení 110kV - I. etapa v lokalitě Prunéřov, nedílnou součástí díla je kompletní dodávka „na klíč“, tj. včetně realizační dokumentace, dodávky veškerých konstrukcí, vodičů, izolátorů, KZL, betonu atd. a provedení montáží a demontáží.
Interne Kennung: N006/26/V00017152
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vrchní vedení pro vyvedení výkonu z FVE Prunéřov – I. etapa