2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I KOSZTORYSOWEJ NA PRZEBUDOWĘ DROGI WEWNĘTRZNEJ NA TERENIE WAT OD ULICY KOCJANA DO BUDYNKU KLUBU WAT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na przebudowę drogi wewnętrznej na terenie WAT od ulicy Kocjana do budynku Klubu WAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno – Użytkowym oraz w Załącznikach do PF-U.
Vorherige Bekanntmachung: 309413-2026
Interne Kennung: 39/DIB/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na przebudowę drogi wewnętrznej na terenie WAT od ulicy Kocjana do budynku Klubu WAT. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. 1) Wykonanie inwentaryzacji stanu istniejącego, w tym urządzeń i instalacji podziemnych; 2) Inwentaryzację zieleni; 3) Wykonanie badań gruntowo-wodnych umożliwiających realizację zadania; 4) Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na przebudowę zgodnie z wymogami zawartymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PF-U) składającej się między innymi z: a) pozyskania mapy do celów projektowych; b) wykonania wielobranżowego projektu koncepcyjnego; c) uzyskania w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenie wraz ze wszystkimi wymaganymi decyzjami, warunkami i pozwoleniami(np. decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach); d) uzyskania badań, ekspertyz, pomiarów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia oraz prawidłowej realizacji zadania (np. badanie hałasu, wibracji i zanieczyszczeń); e) sporządzenia projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót związanych z wykonaniem zadania; f) sporządzenia projektu stałej organizacji ruchu oraz zmian w oznakowaniu pionowym i poziomym wraz z jej zatwierdzeniem; g) wykonanie kompletnego projektu budowlanego przebudowy drogi wewnętrznej na terenie WAT od ul. Kocjana do budynku Klubu WAT w tym: projektu zagospodarowania terenu (PZT),projektu architektoniczno-budowlanego (PAB) i projektu technicznego (PT) w podziale na występujące branże w zakresie uwzględniającym specyfikę robót; h) wykonania kompletnego projektu wykonawczego (PW) z uwzględnieniem podziału na cztery odcinki realizacyjne (każdy odcinek może być realizowany niezależnie od pozostałych odcinków) w podziale na występujące branże w zakresie uwzględniającym specyfikę robót; i) wykonania specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) w podziale na występujące branże w zakresie uwzględniającym specyfikę robót (każdy tom dla innego rodzaju branży); j) wykonania przedmiarów robót (PR) w podziale na występujące branże; k) wykonania kosztorysów inwestorskich (KI) w podziale na występujące branże wraz z zestawieniem kosztów zadania (ZKZ); l) uzgodnienia dokumentacji projektowej i kosztorysowej z Zamawiającym; m) uzgodnienia dokumentacji projektowej z właściwymi organami w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów; n) w przypadku konieczności: − uzyskania decyzji pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów; − wykonania operatu i pozwolenia wodnoprawnego; − sporządzenia opinii/sprawozdań ornitologicznych oraz innych wymaganych dokumentów w tym zakresie; − sporządzenia projektu gospodarki zielenią uwzględniającego nasadzenia, przesadzenia roślin i drzew oraz innych wymaganych dokumentów w tym zakresie; − opracowania informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ); − pełnienia nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno – Użytkowym oraz w Załącznikach do PF-U.
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf