2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb mobilního operátora 2025
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele – mobilního operátora – poskytovat zadavateli hlasové a datové telekomunikační služby v rozsahu specifikovaném zadávacími podmínkami. Součástí předmětu plnění je i zajištění všech činností souvisejících se zajištěním požadovaných služeb. Plnění požaduje zadavatel zajistit nejdříve od 23. 12. 2025 (počátek doby plnění závisí na ukončení zadávacího řízení a uplynutí účinnosti stávajícího smluvního vztahu) a na období 48 měsíců, nebo do vyčerpání částky 10 600 000 Kč bez DPH, podle toho, která z těchto skutečností nastane dříve. Poskytováním telekomunikačních služeb prostřednictvím GSM sítě mobilního operátora se rozumí zejména poskytování mobilních telekomunikačních hlasových a datových služeb minimálně v uvedeném rozsahu: • zajištění mobilních hlasových služeb; • zajištění mobilních datových služeb; • zajištění mezinárodních a roamingových mobilních hlasových a datových služeb; • zajištění hlasových a datových roamingových balíčků; • zabezpečení zákaznické podpory v režimu 24/7/365; • zajištění potřebného rozsahu telefonních čísel; • maximální dostupnost a spolehlivost služby; • garance dostupnosti služby. Specifikace požadavků na tarify a balíčky, způsob hodnocení a všechny ostatní požadavky zadavatele jsou uvedeny detailně v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 273198-2025
Interne Kennung: SPH 556/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevření nadlimitní řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS), 64212300 Multimediale Nachrichtendienste (MMS), 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001