2. Verfahren
Verfahren
Titel: Įvažiuojamojo kelio į Smiltelės g. 7, 13, 5, 9 (unik. Nr. 4400-3140-0256) Klaipėdoje sutvarkymo techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos.
Beschreibung: Įvažiuojamojo kelio į Smiltelės g. 7, 13, 5, 9 (unik. Nr. 4400-3140-0256) Klaipėdoje sutvarkymo techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami Statinio projektavimo užduotyje (techninėje užduotyje) ir jos prieduose (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas). Šis pirkimas į dalis neskaidomas, todėl tiekėjas turi pateikti pasiūlymą visai pirkimo apimčiai bendrai.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Šalių abipusiu rašytiniu susitarimu Sutarties galiojimo terminas tomis pačiomis sąlygomis gali būti pratęstas Specialiųjų sąlygų 4.2 punkte nustatytais atvejais arba dėl nuo Tiekėjo nepriklausančių priežasčių pratęsus objekto statybos terminą, jeigu dėl to ilgiau turi būti teikiamos statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Sutarties galiojimo terminas pratęsiamas tik laikotarpiui, būtinam atitinkamoms Paslaugoms užbaigti.