2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasevoertuigen
Beschreibung: De te contracteren dienstverlening bestaat uit het ter beschikking stellen en beheren van voertuigen op basis van full operational lease r.o.b. met gesloten calculatie. 4 elektrische personenvoertuigen 1 hybride of benzine personenvoertuig 1 elektrische bestelbus De raamovereenkomst voorziet in het afnemen van mogelijk meerdere voertuigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De te contracteren dienstverlening bestaat uit het ter beschikking stellen en beheren van voertuigen op basis van full operational lease r.o.b. met gesloten calculatie. 5 personenvoertuigen waarvan 4 elektrische 1 hybride of benzine 1 bestelbus elektrisch aangedreven
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen