2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisiranje bazenske tehnike in dobava vzdrževalnega materiala
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev servisiranja bazenske tehnike ter dobava vzdrževalnega materiala na Kopališču Tivoli in Kopališču Vevče.
Interne Kennung: JN-79125
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 552570