2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale Netsturing - DiNS
Beschreibung: Het OV-net is in transitie van een klassieke openbare verlichting naar een digitale lichtketting gericht op een efficiënte, veilige en flexibele aansturing. Deze digitale netsturing vereist nieuwe schakelapparatuur op het LS- distributienet en wordt aangestuurd door een centraal beheersysteem via vaste en mobiele verbindingen. Dit past binnen de geplande uitfasering van de CAB (Centrale Afstandsbediening) zendinstallaties in de transformatorstations. Het voorwerp van dit aankoopdossier omvat: • Toestellen voor digitaal schakelen met vaste en mobiele verbinding • Fotocellen • Aansluiting lekstroomsensor • Lekstroomsensor (optioneel) • CBS (Centraal beheersysteem) • Service management • Integratie met het CLMS (Central light management system) • Software ontwikkeling • Training & documentatie • Helpdesk
Interne Kennung: FLU25L031
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42967100 Digitale Fernsteuerungseinheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU25L031 - 1
Interne Kennung: 1