617827-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Mobilní automatická imisní stanice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobilní automatická imisní stanice
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka mobilní automatické imisní stanice – verze přívěs a její provozování po dobu až dvou let ve specifikaci dle přílohy č. 4 ZD – Technická specifikace a kalkulace ceny a za podmínek stanovených v dalších přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 5 ZD – Kupní smlouva. Automatická mobilní imisní stanice je nezbytná pro realizaci výzkumných aktivit v rámci zkoumání lázeňské terapeutické krajiny pro monitoring meteoveličin v lázeňské krajině a jejím prostředí. Předmětem zakázky je rovněž: • dodávka dle požadavků zadavatele obsažených v příloze č. 4 a 5 ZD; • doprava do místa plnění; • záruka v délce trvání minimálně 24 měsíce ode dne dodání; • instalace, příp. montáž a implementace, je-li pro uvedení dodávky do plného provozu potřeba; • dodání instrukcí a návodů k obsluze a údržbě zboží (manuálů); • zaškolení pracovníků zadavatele v rozsahu min. čtyř (4) pracovních dní; • uvedení pořizovaného zboží do plného provozu vč. jeho odzkoušení a ověření správné funkčnosti, případně jeho seřízení, předvedení plné funkčnosti, provedení zkušebního provozu, zajištění instruktáže pro jeho obsluhu, obstarání veškerých veřejnoprávních rozhodnutí a povolení potřebných pro uvedení zboží do plného provozu; • zajištění provozu imisní stanice akreditovanou / autorizovanou osobou, a to po dobu až 2 let od okamžiku dodání a zprovoznění imisní stanice. Zadavatel si současně v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost předčasného ukončení zajišťování provozu imisní stanice akreditovanou / autorizovanou osobou, a to kdykoli v průběhu zajišťování provozu imisní stanice formou výpovědi s výpovědní dobou 1 měsíc; • poskytování záručního servisu po dobu trvání záruky; • likvidace obalů a odpadu v souladu s ustanoveními příslušné legislativy upravující nakládání s odpady. Zadavatel dále požaduje garanci pozáručního servisu a dostupnost náhradních dílů min. po dobu 5 let od skončení záruční doby. Samotný pozáruční servis ani dostupnost náhradních dílů po skončení záruční doby nejsou předmětem plnění dle této veřejné zakázky a jejich potencionální cena tak nesmí být zahrnuta do nabídkové ceny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1