See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekta izstrāde ar autoruzraudzību ēku pārbūvei (kadastra Nr. 56010021214010, adresē Andreja Pormaļa ielā 125A, Jēkabpilī; kadastra Nr.56010021214009, adresē Andreja Pormaļa ielā 125, Jēkabpilī)
Beschreibung: Projekta izstrāde ar autoruzraudzību ēku pārbūvei (kadastra Nr. 56010021214010, adresē Andreja Pormaļa ielā 125A, Jēkabpilī; kadastra Nr.56010021214009, adresē Andreja Pormaļa ielā 125, Jēkabpilī)
Interne Kennung: JRS 2024/31K/ERAF
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001