See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herontwikkeling van het in het havendomein gelegen TIR-centrum
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is de herontwikkeling van het TIR-centrum, een uitzonderlijke logistieke site bestaande uit terreinen en gebouwen gelegen op minder dan 3 km van het hypercentrum van Brussel. De Haven van Brussel is als eigenaar en beheerder van de site verantwoordelijk voor de ontwikkeling en de exploitatie van deze infrastructuur. Het TIR-center bestaat uit een complex van 5 gebouwen (waarvan 4 met 4 verdiepingen) met een totale bruikbare oppervlakte van 115.014 m² opslagruimte en 11.767 m² kantoren.
Interne Kennung: 1644
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1644 - 1
Interne Kennung: 1