2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer Multifunctionals en printers
Beschreibung: Met deze Aanbestedingsleidraad nodigen wij u uit om een Inschrijving in te dienen voor het beheer, technische ondersteuning en het leveren van toners/cartridges voor de multifunctionals en printers binnen de organisaties GGD Drenthe en VRD Drenthe, geheel conform de eisen en voorwaarden die in de Aanbestedingsleidraad zijn gesteld. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2025/1809wmamr
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer multifunctionals en printers
Beschreibung: Met deze Aanbestedingsleidraad nodigen wij u uit om een Inschrijving in te dienen voor het beheer, technische ondersteuning en het leveren van toners/cartridges voor de multifunctionals en printers binnen de organisaties GGD Drenthe en VRD Drenthe, geheel conform de eisen en voorwaarden die in de Aanbestedingsleidraad zijn gesteld zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: zes (6) maal twaalf (12) maanden Optiejaren worden onder gelijkblijvende condities en voorwaarden (met uitzondering van de toegestane indexering zoals opgenomen in de Overeenkomst) uitsluitend op initiatief van Opdrachtgever geëffectueerd. Opdrachtgever kan derhalve eenzijdig besluiten de Overeenkomst al dan niet te verlengen.