See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VP-408 Ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas ir bendrojo ugdymo programas vykdančių m-klų išorinio vertinimo vertintojų paslaugos (4 kategorija)(Anykščių "Spindulėlis")
Beschreibung: Perkama Ikimokyklinio ugdymo programą vykdančio Anykščių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ išorinio vertinimo (preliminari data 2026 m. gruodžio 7-8 d.) 2 vertintojų paslaugos
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75121000 Administrative Dienste im Bildungswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ikimokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų vertinimo vertintojų paslaugos
Interne Kennung: 1