2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYPOSAŻENIA POMIAROWO-BADAWCZEGO Stanowisko do badań PT/MT; Dygestorium do trawienia próbek metalograficznych i badań korozji międzykrystalicznej; Głowica segmentowa do badań metoda PEC typu PECA (Pulsed Eddy Current Array) - ZP-DL-66/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pomiarowo-badawczego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ), Formularz cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne Kennung: ZP-DL-66/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp. Zamawiający dopuszcza możliwość wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków udziału w postępowaniu lub braku podstaw wykluczenia przy wykorzystaniu certyfikatu Wykonawcy zamówień publicznych, wydany zgodnie przepisami ustawy Pzp obowiązującymi od 12.07.2026 r. Jeżeli Wykonawca zamierza posługiwać się certyfikatem, zobowiązany jest wskazać w Formularzu oferty: numer certyfikatu, zakres certyfikatu oraz okres jego ważności. W przypadku gdy zakres certyfikacji nie obejmuje wszystkich warunków udziału lub wszystkich podstaw wykluczenia wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest złożyć pozostałe podmiotowe środki dowodowe. Zamawiający zastrzega sobie prawo do weryfikacji aktualności i zakresu certyfikacji na każdym etapie postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Stanowisko do badań PT-MT
Interne Kennung: ZP-DL-66/26 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dygestorium do trawienia próbek metalograficznych i badania korozji międzykrystalicznej
Interne Kennung: ZP-DL-66/26 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Głowica segmentowa do badań metoda PEC typu PECA (Pulsed Eddy Current Array)
Interne Kennung: ZP-DL-66/26 - Część 3