2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu - Základní škola Bechyně, Školní 293 – stavební příprava
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební úpravy školní kuchyně v ZŠ Školní v Bechyni. V předmětu veřejné zakázky jde o úplné a bezvadné kompletní provedení všech, dodávek, stavebních a montážních prací vč. dodávek potřebných materiálů, zařízení nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla a dále provedení všech činností, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Stavební příprava