2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prístrojové vybavenie pre zabezpečenie meteorologických údajov pre modelovanie kvality ovzdušia
Beschreibung: Predmetom zákazky je: Časť 1: Prístroj Lidar s depolarizáciou v počte 1ks. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v prílohe č. 2 súťažných podkladov s názvom Špecifikácia a ocenenie predmetu zákazky – hárok s názvom časť 1. Časť 2: Prístroj Ceilometer v počte 2ks. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 2 súťažných podkladov s názvom Špecifikácia a ocenenie predmetu zákazky – hárok s názvom časť 2. Časť 3: Prístroj fotometer v počte 1ks. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 2 súťažných podkladov s názvom Špecifikácia a ocenenie predmetu zákazky – hárok s názvom časť 3. Časť 4: Prístroje a zariadenia na meranie, ukladanie a zasielanie charakteristík slnečného žiarenia a radiačných tokov v atmosfére a zariadenia na kalibráciu prístrojov. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 2 súťažných podkladov s názvom Špecifikácia a ocenenie predmetu zákazky – hárok s názvom časť 4. Časť 5: Zariadenia na zabezpečenie merania základných meteorologických prvkov vo vyšších vrstvách atmosféry in situ (aerologické merania). Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 2 súťažných podkladov s názvom Špecifikácia a ocenenie predmetu zákazky – hárok s názvom časť 5. Časť 6: Ultrazvukový anemometerv v počte 15ks. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 2 súťažných podkladov s názvom Špecifikácia a ocenenie predmetu zákazky – hárok s názvom časť 6.
Interne Kennung: 706-1380/2026/801
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38120000 Meteorologische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 39515400 Sichtschutz, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 32572200 Übertragungskabel mit Koaxialleitern, 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4 - Prístroje a zariadenia na meranie, ukladanie a zasielanie charakteristík slnečného žiarenia a radiačných tokov v atmosfére a zariadenia na kalibráciu prístrojov
Beschreibung: Predmetom zákazky pre časť 4 sú Prístroje a zariadenia na meranie, ukladanie a zasielanie charakteristík slnečného žiarenia a radiačných tokov v atmosfére a zariadenia na kalibráciu prístrojov. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 2 súťažných podkladov s názvom Špecifikácia a ocenenie predmetu zákazky - hárok s názvom časť 4.
Interne Kennung: 706-1380/2026/801 - časť 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 39515400 Sichtschutz, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen