2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Český Krumlov – zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zpracování projektové dokumentace pro demolici stávajících objektů a vybudování nového Domova pro seniory v Českém Krumlově. Předmět veřejné zakázky spočívá zejména ve zpracování: a) dokumentace pro odstranění stavby dle zákona č. 283/2021, stavebního zákona, ve znění pozdějších předpisů („stavební zákon“) a vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentace staveb, ve znění pozdějších předpisů („vyhláška o dokumentaci staveb“), b) dokumentace pro povolení záměru dle stavebního zákona a vyhlášky o dokumentaci staveb, c) dokumentace pro účely zpracování dalších stupňů projektové dokumentace v rámci veřejné zakázky realizované metodou Design & Build, jejíž součástí bude zejména kniha místností a standardů („bílá kniha“ / „white book“). Předmětem veřejné zakázky jsou dále služby spočívající v zajištění související komplexní inženýrské činnosti, služby spočívající v součinnosti při výběru zhotovitele stavby, výkon dozoru projektanta (autorského dozoru) při realizaci stavby a další související služby.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v jednacím řízení s uveřejněním podle § 60 ZZVZ („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Domov pro seniory Český Krumlov – zpracování projektové dokumentace
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.