See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa BSP wielowirnikowiec wraz z wyposażeniem dla Centrum Informacji Geoprzestrzennej i Środowiskowej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie: bezzałogowego statku powietrznego (BSP) wielowirnikowiec wraz z oprzyrządowaniem i oprogramowaniem – 1 zestaw oraz skanera batymetrycznego do BSP wraz z oprogramowaniem – 1 zestaw
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38115000 Radaranlagen, 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie nr 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZiK-DZP.2920.29.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft
Additional classification (cpv): 38115000 Radar apparatus, 38520000 Scanners
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie nr 1