See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.48.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Chirurgicznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.48.2026-1
Los: LOT-0002
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Urazowo-Ortopedycznej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.48.2026-2