617934-2026 - Ergebnis
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług przewozu pacjentów do Ambulatoryjnej Stacji Dializ Szpitala Praskiego w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług przewozu pacjentów do Ambulatoryjnej Stacji Dializ Szpitala Praskiego w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu pacjentów do Ambulatoryjnej Stacji Dializ Szpitala Praskiego w Warszawie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 3 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 11 do SWZ (projekt umowy)
Vorherige Bekanntmachung468853-2026
Interne KennungZP.39.AL.2026 - Transport Stacja Dializ (Pacjenci chodzący) - UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 3 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 11 do SWZ (projekt umowy)