See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków i wyrobów medycznych w podziale na 22 pakiety
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawy leków dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim w podziale na 22 pakiety.
Vorherige Bekanntmachung: 350424-2026
Interne Kennung: SPSSZ/32/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawy leków dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim w podziale na 22 pakietów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2, stanowiący również formularz cenowy.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Interne Kennung: Pakiet 22