2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky gumových a pryžových podložek pro tratě metra
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je postupné pořizování gumových a pryžových podložek pro tratě metra dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy: Technická specifikace (Technická specifikace - Všeobecná charakteristika a Technická specifikace - Výkresy). Předmět a podmínky plnění této veřejné zakázky jsou podrobně specifikovány v závazném návrhu Smlouvy, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace a v dalších dokumentech zveřejněných na profilu zadavatele.
Interne Kennung: zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34941000 Schienen und Zubehör, 34946000 Gleisbaumaterial und -teile, 44532200 Unterlegscheiben
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. zadávací dokumentace - čl. 12 ZD