617965-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 15 000 000 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań (pożyczki i kredyty) i pokrycie deficytu budżetowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 15 000 000 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań (pożyczki i kredyty) i pokrycie deficytu budżetowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 15.000.000 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań pożyczki i kredyty) i pokrycie deficytu budżetowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 5 SWZ oraz załączniki do SWZ.
Interne KennungZP.271.2.21.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001