See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ART. BIUROWYCH Z PODZIAŁEM NA 9 CZĘŚCI: Część I: ARTYKUŁY PAPIERNICZE Część II: ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE Część III: AKCESORIA BIUROWE Część IV: ARCHIWIZACJA BIEŻĄCA Część V: ARTYKUŁY DO OBSŁUGI KANCELARYJNEJ Część VI: KALENDARZE Część VII: PRZEDMIOTY DO IDENTYFIKACJI Część VIII: AKCESORIA, KARTONY, PUDŁA ARCHIWIZACYJNE Część IX: PAPIER PRODUKCYJNY
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (Formularz oferty z kalkulacją ceny ofertowej odpowiednią dla danej części zamówienia) oraz Załącznik nr 2 do SWZ (Projekt umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 274620-2026
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf, 30197644 Xerografisches Papier, 30199792 Kalender, 37823800 Mehrlagiges Papier und Pappe
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 1. Część I: ARTYKUŁY PAPIERNICZE
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw materiałów biurowych z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ust 1 ustawy Pzp. 2. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia dostaw materiałów biurowych na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w załączniku nr 1 do umowy (kolumna nr 7 tabeli). 3. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy przedmiot zamówienia tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Warunkiem każdorazowego uruchomienia prawa opcji jest pisemne oświadczenie woli Zamawiającego na wykonanie zamówienia wykraczającego poza zamówienie podstawowego (wzór wniosku o uruchomienie prawa opcji - załącznik nr 2 do umowy). Zamawiający przekaże wniosek do Wykonawcy na adres e-mail………………………………… 6. Zamawiający, każdorazowo na wniosku, o którym mowa w pkt. 5, określi zakres i wielkość zwiększenia dostawy w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0007
Titel: 2. Część II: ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 2
Los: LOT-0008
Titel: 3. Część III: AKCESORIA BIUROWE
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 3
Los: LOT-0009
Titel: 4. Część IV: ARCHIWIZACJA BIEŻĄCA
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 4
Los: LOT-0010
Titel: 5. Część V: ARTYKUŁY DO OBSŁUGI KANCELARYJNEJ
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 5
Los: LOT-0011
Titel: 6. Część VI: KALENDARZE
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf, 30199792 Kalender
Los: LOT-0012
Titel: 7. Część VII: PRZEDMIOTY DO IDENTYFIKACJI
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 7
Los: LOT-0013
Titel: 8. Część VIII: AKCESORIA, KARTONY, PUDŁA ARCHIWIZACYJNE
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf, 37823800 Mehrlagiges Papier und Pappe
Los: LOT-0014
Titel: 9. Część IX: PAPIER PRODUKCYJNY
Interne Kennung: 23/KPW/SZKOL/2026-cz. 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf, 37823800 Mehrlagiges Papier und Pappe, 30197644 Xerografisches Papier