2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW-raamovereenkomst onderhoud openbare verlichting Lansingerland
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van onderhoud aan de openbare verlichtingsinstallatie binnen de gemeente. De werkzaamheden omvatten onder meer preventief en correctief onderhoud, het verhelpen van storingen, de vervanging van armaturen en lichtmasten bij schade of defect, het verzorgen van een 24/7-storingsdienst en het uitvoeren van bijbehorend databeheer en rapportages. Doel van de opdracht is het waarborgen van een veilige, betrouwbare en goed functionerende openbare verlichtingsinstallatie. Zie RAW-bestek 2026-09
Interne Kennung: POR572
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties