617981-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa budynku Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu w ramach zadania: „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu przy ul. Wyspiańskiego 12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzebudowa budynku Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu w ramach zadania: „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu przy ul. Wyspiańskiego 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową budynku biurowego Urzędu Skarbowego w Tarnobrzegu przy ul. Wyspiańskiego 12. 1. Realizowane zadanie inwestycyjne obejmuje przebudowę istniejącego budynku w zakresie robót ujętych pozwoleniem na budowę decyzja nr 69/24 z dnia 18.07.2024 r., zgodnie z opracowaną dokumentacją autorstwa mgr inż. arch. Karol Bulanda. Zakres gwarantowany zamówienia obejmuje: docieplenie ścian budynku, wykonanie izolacji przeciwwodnej ścian fundamentowych, demontaż istniejącej stolarki okiennej, demontaż istniejącej ślusarki drzwiowej, montaż nowej ślusarki drzwiowej , zgodnie z wytycznymi audytu, montaż nowej stolarki okiennej wraz z czujnikami otwarcia okien, parapetami zewnętrznymi oraz barierkami zewnętrznymi, budowa instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła, montaż centrali wentylacyjnej na dachu, modernizacja instalacji centralnego ogrzewania (wymiana całej instalacji centralnego ogrzewania, montaż zaworów izolacji i innych wymaganych urządzeń, montaż zaworów termostatycznych, dostawa i montaż systemu automatyki pozwalającej na optymalną regulację układu pod kątem jego efektywności), budowę systemu BMS, demontaż istniejących elementów klimatyzacji (jednostki zewnętrzne, wewnętrzne, okablowanie), montaż instalacji klimatyzacji, montaż jednostki zewnętrznej na dachu, modernizację oświetlenia, w tym wymianę opraw na oprawy LED, oraz wymianę okablowania, wykonanie instalacji fotowoltaicznej ( montaż paneli na dachu) wraz z magazynem energii, prace budowalne wynikające z ekspertyzy pożarowej oraz postanowienia Wojewódzkiego Komendanta Straży Pożarnej, remont dachu, remont daszku bocznego i głównego budynku, prace dotyczące odtworzenia nawierzchni przy budynku związanych z opaską odbojową wokół budynku, roboty zewnętrzne związane z przedmiotem prac (rozbiórka, demontaż i ponowny montaż elementów na elewacji), roboty towarzyszące wykończeniowe (malarskie, tynkarskie, okładzinowe tj. odtworzenia do stanu pierwotnego), montaż samozamykaczy w wybranych drzwiach wewnętrznych, instalację odgromową, montaż punktów asekuracyjnych na kominach.
Interne Kennung1801-ILZ.260.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie jn.: 1. prawo opcji I: roboty budowlano-montażowe polegające na: a) montażu (wraz z instalacją) czujek p.poż. w garażu– 4 szt.; b) montażu (wraz z instalacją) oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w piwnicy– AW1 – 1 szt., EW1 – 1 szt. c) wymianie drabiny wyłazowej; 2. prawo opcji II: roboty remontowe polegające na: a) czyszczeniu i zabezpieczeniu wszystkich drewnianych barierek na klatce do minimum trudnopalności poprzez malowanie; b) czyszczeniu i malowaniu barierki przy bocznych schodach; c) wymianie okładziny schodów zewnętrznych; wyłożenie płytkami gresowymi; d) przygotowaniu starego podłoża pod docieplenie metodą lekką – mokrą oraz wykonaniu wyprawy elewacyjnej na schodach; 3. prawo opcji III: roboty remontowe i wykończeniowe polegające na: a) demontażu drzwi do szafy z wywozem oraz wykonaniu nowych mniejszych; b) uzupełnieniu tynków sufitów piwnic z malowaniem, przygotowaniem powierzchni i malowaniem ścian; c) przygotowaniu powierzchni, szpachlowaniu oraz malowaniu lamperii na korytarzu; d) przygotowaniu starego podłoża pod docieplenie metodą lekką – mokrą oraz wykonaniu wyprawy elewacyjnej garażu. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji według następujących zasad: 1) prawo opcji przewiduje możliwość zwiększenia zamówienia z zakresu gwarantowanego o zakres wskazany w OPZ, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie do 12 miesięcy od zawarcia umowy; 3) termin realizacji prawa opcji upływa wraz z terminem realizacji umowy w zakresie gwarantowanym; 4) uruchomienie opcji może nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego; 5) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy; 6) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji; 7) uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez niego zakresie; 8) wszystkie wymagania dotyczące zamówienia z zakresu gwarantowanego dotyczą także zamówienia w ramach prawa opcji.