2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Preventief onderhoud Meet- en Regeltechniek
Beschreibung: De RUG onderzoekt de mogelijkheden om het preventief onderhoud aan de meet- en regeltechnische installaties onder te brengen bij een externe partij. Zie voor meer informatie het marktconsultatiedocument.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0000