618002-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Kontrolle und Tests – „Ocena i kontrola 5-letnia stanu technicznego i bezpieczeństwa wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu w podziale na 5 części”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Ocena i kontrola 5-letnia stanu technicznego i bezpieczeństwa wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu w podziale na 5 części”
Beschreibung4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oceny i kontroli 5-letniej stanu technicznego i bezpieczeństwa wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu, w podziale na 5 części. 4.1.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oddzielenie dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Opisy przedmiotu zamówienia zostały przygotowane oddzielnie dla każdej części, zawierają informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, zakresu i warunków wykonania zadania.
Interne KennungW.ROZ.270.2.94/2026/ZZR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 PZP
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Ocena i kontrola 5-letnia stanu technicznego i bezpieczeństwa lewego wału przeciwpowodziowego Wisły odc. Marianów-Kolonia Nadwiślańska w km 4+900-7+900;
Beschreibung4.1.1Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oddzielenie dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Opisy przedmiotu zamówienia zostały przygotowane oddzielnie dla każdej części, zawierają informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, zakresu i warunków wykonania zadania.
Interne KennungW.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Ocena i kontrola 5-letnia stanu technicznego i bezpieczeństwa prawego wału przeciwpowodziowego rz. Zagożdzonki w km 0+000-6+550, tj. 6,550 km;
Interne KennungW.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Ocena i kontrola 5-letnia stanu technicznego i bezpieczeństwa wału przeciwpowodziowego PUŁAWY w km 4+580 - 10+600, tj. 6,02 km;
Interne KennungW.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Ocena i kontrola 5-letnia stanu technicznego i bezpieczeństwa wału przeciwpowodziowego rzeki Kurówka o łącznej długości 3,006 km;
Interne KennungW.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Ocena i kontrola 5-letnia stanu technicznego i bezpieczeństwa wału przeciwpowodziowego rz. Radomki – wał prawy w km 0+000 - 3+920, wał lewy w km 0+000 - 2+650, wał cofkowy lewy w km 0+000 - km 0+460.
Interne KennungW.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 5
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: W.ROZ.270.2.94/2026/ZZR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art. 138 ust. 4 PZP
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71630000 Technical inspection and testing services
Additional classification (cpv): 71350000 Engineering-related scientific and technical services, 71332000 Geotechnical engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: W.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: W.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: W.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: W.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: W.ROZ.270.2.94.2026/ZZR Cz. 5