618010-2026 - Ergebnis
Finnland – Bedarfspersonenbeförderung – Jälki-ilmoitus: Sisäinen kilpailutus (DPS), Tilausajopalvelut
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jälki-ilmoitus: Sisäinen kilpailutus (DPS), Tilausajopalvelut
Beschreibung: Tämä on jälki-ilmoitus sisäiseen tarjouspyyntöön dynaamisen hankintajärjestelmän Monetra 66/2025 sisällä. Hankinnassa noudatetaan alkuperäisen osallistumispyynnön Monetra 66/2025 Tilausajopalvelut DPS 2025 ja sen liitteiden ehtoja. Tarjouspyyntö lähetetään kaikille hankintamenettelyyn mukaan hyväksytyille toimittajille, jotka lähettivät osallistumishakemuksensa määräajassa. Hankinta on jaettu useaan osatarjousryhmään. Osa-alueet ovat listattuna kohdassa Hankinnan kohteen kriteerit. Tarjoajan valitsemat osa-alueet eli ryhmät on ilmoitettu tarjoajan tekemässä osallistumishakemuksessa. Tarjoaja voi tarjota osa-aluisiin, joihin jätti hyväksytyn osallistumishakemuksen määräajan sisällä 3.10.25 klo 10:00 mennessä. Tarjottuja hintoja ei huomioida niillä osa-alueilla, joihin tarjoaja ei ole jättänyt hyväksyttyä hakemusta.
Interne Kennung: 580721
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000