2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur tijdelijke slibontwateringscentrifuge
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de levering van een mobiele (en dus gemakkelijk verplaatsbare) slibverwerking op basis van een slibontwateringscentrifuge / decanter, verder in het bestek benoemd als slibontwateringscentrifuge. Zodoende op tijdelijke basis het verwerken van slib afkomstig van huishoudelijke afvalwaterzuivering door het jaar heen mogelijk te maken. De opdracht bestaat twee percelen: Perceel 1: de levering en verhuur van onderstaande tijdelijke slibontwateringscentrifuge op RWZI Genk: Deze mobiele installatie omvat minstens: • Eén slibontwateringscentrifuge met bijhorend elektrisch bord voor de bediening en (automatische)sturing van de slibontwateringscentrifuge. Er wordt gestreefd naar een nominale doorzet van minimaal 2000 kg ds/u. • Eén PE-aanmaak en doseer-installatie (geschikt voor emulsie polymeer) met bijhorend ruwe PE-doseerpomp. Gevoed, gestuurd en (automatisch)bediend door hetzelfde elektrisch bord voor de bediening en sturing van de slibontwateringscentrifuge. • Een slibverladingssysteem (vijzels) om het slib uit de mobiele opstelling te krijgen. • Benodigde voedingspomp • Zwenkarm of gelijkwaardig m.b.t. verdelen slib over containers Deze machines met randapparatuur worden opgesteld, verbonden en elektrisch aangesloten in eenzelfde daartoe voorziene mobiele oplossing. De opstelling moet dusdanig gebeuren zodat alle montagestukken en aansluitpunten (pompen, flenzen, klemmen, koppelingen, …) gemakkelijk bereikbaar zijn. Technisch dossier (met o.a.: documentatie, handleidingen, schema’s en plannen) ter plaatse bij de installatie Opleiding van eigen operator en benodigd onderhoud gedurende de huurperiode. Perceel 2: de levering en verhuur van onderstaande tijdelijke slibontwateringscentrifuge op RWZI Houthalen: Deze mobiele installatie omvat minstens: • Eén slibontwateringscentrifuge met bijhorend elektrisch bord voor de bediening en (automatische)sturing van de slibontwateringscentrifuge. Er wordt gestreefd naar een nominale doorzet van minimaal 1200 kg ds/u. • Eén PE-aanmaak en doseer-installatie (geschikt voor emulsie polymeer) met bijhorend ruwe PE-doseerpomp. Gevoed, gestuurd en (automatisch)bediend door hetzelfde elektrisch bord voor de bediening en sturing van de slibontwateringscentrifuge. • Een slibverladingssysteem (vijzels) om het slib uit de mobiele opstelling te krijgen. • Benodigde voedingspomp • Zwenkarm of gelijkwaardig m.b.t. verdelen slib over containers Deze machines met randapparatuur worden opgesteld, verbonden en elektrisch aangesloten in eenzelfde daartoe voorziene mobiele oplossing. De opstelling moet dusdanig gebeuren zodat alle montagestukken en aansluitpunten (pompen, flenzen, klemmen, koppelingen, …) gemakkelijk bereikbaar zijn. Technisch dossier (met o.a.: documentatie, handleidingen, schema’s en plannen) ter plaatse bij de installatie Opleiding van eigen operator en benodigd onderhoud gedurende de huurperiode.
Interne Kennung: PPP0N3-4979/6603/PRO/JVdW/2026/00074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Tijdelijke slibontwateringsservice RWZI Genk
Beschreibung: Perceel 1 - Tijdelijke slibontwateringsservice RWZI Genk
Interne Kennung: PRO/JvdW/2026/00074_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Tijdelijke slibontwateringsservice Houthalen
Beschreibung: Perceel 2 - Tijdelijke slibontwateringsservice Houthalen
Interne Kennung: PRO/JVdW/2026/00074 2_2