618022-2026 - Ergebnis
Kroatien – Setzlinge – Sadnice i sadni materijal
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sadnice i sadni materijal
Beschreibung: Predmet nabave su Sadnice i sadni materijal. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku za svaku grupu predmeta nabave, u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave i koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VV-13/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451100 Setzlinge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 - Grmlje
Beschreibung: Predmet nabave je grmlje. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave i koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VV-13/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - Ruže
Beschreibung: Predmet nabave su ruže. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave i koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VV-13/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 - Trajnice
Beschreibung: Predmet nabave su trajnice. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave i koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VV-13/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4 - Trave
Beschreibung: Predmet nabave su trave. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave i koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VV-13/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5 - Ukrasna kora
Beschreibung: Predmet nabave je ukrasna kora. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave i koji čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: VV-13/26-5