2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis i Modyfikacje systemu informatycznego Centralnej Bazy Danych Ewidencji Gruntów, Budynków i Lokali m.st. Warszawy (CB_EGBiL)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwis i modyfikacje systemu informatycznego Centralnej Bazy Danych Ewidencji Gruntów, Budynków i Lokali m.st. Warszawy (CB_EGBiL)
Interne Kennung: ZP/LK/271/III-149/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotowe postepowanie było poprzedzone tożsamym postępowaniem przetargowym nr ZP/LK/III-120/26, które zostało unieważnione po upływie terminu na składanie ofert w dniu 28/08/2026, ze względu na niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Opis przedmiotu zamówienia, warunki udziału w postępowaniu nie zostały zmienione w stosunku do poprzednio ogłoszonego postępowania. W związku z powyższym, ze względu na pilną potrzebę zawarcia umowy postanowiono skrócić termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu do 15 dni, zgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/LK/271/III-149/26.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY