618037-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernnetzdienste – Świadczenie usług operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług sieci rozległej WAN ZUS KSI na rzecz Zamawiającego w zakresie: 1. Usługi transmisji danych, zapewniającej transmisję na poziomie warstwy 3 modelu ISO/OSI i gwarantująca łączność typu „każdy z każdym” (ang. full mesh) pomiędzy wszystkimi lokalizacjami wymienionymi w Tabeli 2, Tabeli 4, Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ. 2. Usługi wdrożenia i utrzymania Systemu Zarządzania Siecią SD-WAN. Wykonawca wydzierżawi Zamawiającemu na czas trwania umowy oprogramowanie wraz z licencjami oraz urządzenia niezbędne do świadczenia usługi SZS we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego wymienionych w Tabeli 2, Tabeli 4, Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ. 4. Termin wykonania zamówienia: świadczenie kompleksowych usług sieci rozległej WAN ZUS KSI na rzecz Zamawiającego w okresie maksymalnie 4 lat (48 miesięcy) od daty zawarcia Umowy, przy czym: 4.1. przygotowanie i zainstalowanie infrastruktury do świadczenia usługi operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS, w tym wydzierżawienie i dostarczenie urządzeń i oprogramowania nastąpi w terminie maksymalnie 6 miesięcy od daty zawarcia Umowy – Okres wdrożeniowo techniczny (okres testowy); 4.2. centralne elementy Systemu Zarządzania Siecią SD-WAN oraz łącza dla COO i ZCOO wymienione w Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ, muszą być wdrożone i uruchomione w terminie do 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy; 4.3. świadczenie kompleksowych usług operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS oraz świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego dla wszystkich dostarczonych przez Wykonawcę urządzeń i oprogramowania winno rozpocząć się po zakończeniu Okresu wdrożeniowo – technicznego i trwać maksymalnie 42 miesiące, przy czym nie wcześniej niż od dnia 31.05.2027 r. do upływu terminu obowiązywania Umowy; 4.4. przekazanie Zamawiającemu kompletu kredytów bądź voucherów instruktażowych na autoryzowane /certyfikowane przez producenta technologii wykorzystywanych przez SZS instruktaże, nastąpi w terminie 60 dni od daty zawarcia Umowy. Zamawiający wykorzysta przekazane vouchery instruktażowe w terminie 18 miesięcy od zawarcia Umowy. 5. Wizja lokalna: Zamawiający wyraża zgodę, aby wykonawcy zainteresowani złożeniem oferty w ramach Postępowania na etapie przygotowania oferty dokonali wizji lokalnej w Lokalizacjach Zamawiającego, o których mowa w Tabeli 2, Tabeli 4 i Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w wysokości do 50% wartości zamówienia podstawowego z wyłączeniem instruktaży, zgodnego z jego przedmiotem i polegającego na powtórzeniu podobnych usług, np. związanych z potrzebą przeniesienia lokalizacji łącz, dodania nowych lokalizacji i dodatkowych urządzeń w sieci rozległej WAN KSI ZUS. Zamówienie uzupełniające zostanie udzielone na warunkach tożsamych z zamówieniem podstawowym.
Interne Kennung993200.271.200.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług sieci rozległej WAN ZUS KSI na rzecz Zamawiającego w zakresie: 1. Usługi transmisji danych, zapewniającej transmisję na poziomie warstwy 3 modelu ISO/OSI i gwarantująca łączność typu „każdy z każdym” (ang. full mesh) pomiędzy wszystkimi lokalizacjami wymienionymi w Tabeli 2, Tabeli 4, Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ. 2. Usługi wdrożenia i utrzymania Systemu Zarządzania Siecią SD-WAN. Wykonawca wydzierżawi Zamawiającemu na czas trwania umowy oprogramowanie wraz z licencjami oraz urządzenia niezbędne do świadczenia usługi SZS we wszystkich lokalizacjach Zamawiającego wymienionych w Tabeli 2, Tabeli 4, Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ. 4. Termin wykonania zamówienia: świadczenie kompleksowych usług sieci rozległej WAN ZUS KSI na rzecz Zamawiającego w okresie maksymalnie 4 lat (48 miesięcy) od daty zawarcia Umowy, przy czym: 4.1. przygotowanie i zainstalowanie infrastruktury do świadczenia usługi operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS, w tym wydzierżawienie i dostarczenie urządzeń i oprogramowania nastąpi w terminie maksymalnie 6 miesięcy od daty zawarcia Umowy – Okres wdrożeniowo techniczny (okres testowy); 4.2. centralne elementy Systemu Zarządzania Siecią SD-WAN oraz łącza dla COO i ZCOO wymienione w Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ, muszą być wdrożone i uruchomione w terminie do 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy; 4.3. świadczenie kompleksowych usług operatora sieci rozległej WAN KSI ZUS oraz świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego dla wszystkich dostarczonych przez Wykonawcę urządzeń i oprogramowania winno rozpocząć się po zakończeniu Okresu wdrożeniowo – technicznego i trwać maksymalnie 42 miesiące, przy czym nie wcześniej niż od dnia 31.05.2027 r. do upływu terminu obowiązywania Umowy; 4.4. przekazanie Zamawiającemu kompletu kredytów bądź voucherów instruktażowych na autoryzowane /certyfikowane przez producenta technologii wykorzystywanych przez SZS instruktaże, nastąpi w terminie 60 dni od daty zawarcia Umowy. Zamawiający wykorzysta przekazane vouchery instruktażowe w terminie 18 miesięcy od zawarcia Umowy. 5. Wizja lokalna: Zamawiający wyraża zgodę, aby wykonawcy zainteresowani złożeniem oferty w ramach Postępowania na etapie przygotowania oferty dokonali wizji lokalnej w Lokalizacjach Zamawiającego, o których mowa w Tabeli 2, Tabeli 4 i Tabeli 5 Załącznika nr 7 do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w wysokości do 50% wartości zamówienia podstawowego z wyłączeniem instruktaży, zgodnego z jego przedmiotem i polegającego na powtórzeniu podobnych usług, np. związanych z potrzebą przeniesienia lokalizacji łącz, dodania nowych lokalizacji i dodatkowych urządzeń w sieci rozległej WAN KSI ZUS. Zamówienie uzupełniające zostanie udzielone na warunkach tożsamych z zamówieniem podstawowym
618037-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier993200.271.200.2025-DZP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72720000 Wide area network services
Additional classification (cpv): 72318000 Data transmission services, 64210000 Telephone and data transmission services, 72511000 Network management software services
5. Lot
LotLOT-0001