See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych NFZ. Szczegółowy wykaz, opis, parametry, zakres i wymagania przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 144099-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Ze względu na ilość oraz różnorodność w zakresie poszczególnych części/zadań postępowania, zostały one szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61
Interne Kennung: Zadanie nr 61
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66
Interne Kennung: Zadanie nr 66
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69
Interne Kennung: Zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70
Interne Kennung: Zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71
Interne Kennung: Zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72
Interne Kennung: Zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73
Interne Kennung: Zadanie nr 73
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75
Interne Kennung: Zadanie nr 75
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78
Interne Kennung: Zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79
Interne Kennung: Zadanie nr 79
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81
Interne Kennung: Zadanie nr 81
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83
Interne Kennung: Zadanie nr 83
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr 106
Interne Kennung: Zadanie nr 106
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 113
Interne Kennung: Zadanie nr 113
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie nr 121
Interne Kennung: Zadanie nr 121
Los: LOT-0128
Titel: Zadanie nr 128
Interne Kennung: Zadanie nr 128
Los: LOT-0131
Titel: Zadanie nr 131
Interne Kennung: Zadanie nr 131
Los: LOT-0133
Titel: Zadanie nr 133
Interne Kennung: Zadanie nr 133
Los: LOT-0140
Titel: Zadanie nr 140
Interne Kennung: Zadanie nr 140
Los: LOT-0141
Titel: Zadanie nr 141
Interne Kennung: Zadanie nr 141
Los: LOT-0142
Titel: Zadanie nr 142
Interne Kennung: Zadanie nr 142
Los: LOT-0144
Titel: Zadanie nr 144
Interne Kennung: Zadanie nr 144
Los: LOT-0146
Titel: Zadanie nr 146
Interne Kennung: Zadanie nr 146