See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych publicznego transportu zbiorowego na obszarze działalności Jurajskiego Związku Powiatowo-Gminnego „Komunikacja Jurajska” na liniach 151, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 551, 552, 553 oraz 554.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych publicznego transportu zbiorowego na obszarze działalności Jurajskiego Związku Powiatowo-Gminnego „Komunikacja Jurajska”. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług regularnego przewozu osób na następujących liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej, której organizatorem jest Jurajski Związek Powiatowo-Gminny „Komunikacja Jurajska”: 1) 151 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Węglowice; 2) 154 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Hutka; 3) 155 Grodzisko – Grodzisko; 4) 156 Przystajń – Grodzisko; 5) 157 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Kuleje; 6) 158 Częstochowa, Dworzec Autobusowy – Przystajń; 7) 159 Puszczew – Puszczew; 8) 501 Truskolasy – Truskolasy; 9) 502 Truskolasy – Truskolasy; 10) 503 Truskolasy – Truskolasy; 11) 504 Węglowice – Węglowice; 12) 505 Wręczyca Wielka – Długi Kąt; 13) 506 Wręczyca Wielka – Wręczyca Wielka; 14) 551 Panki OSP – Panki OSP; 15) 552 Panki OSP – Panki OSP; 16) 553 Panki OSP – Kawki; 17) 554 Panki OSP – Kostki Pierwsze. 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 10 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 11 do SWZ). Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: JZPG/PN/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia w postępowaniu. 2. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 13 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1703), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych . Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesyłania danych: .pdf, .docx, zip. (Zamawiający dopuszcza także format RAR) 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w Rozdziale 27 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001