2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gārsenes pils apkārtnes teritorijas labiekārtošana
Beschreibung: Gārsenes pils apkārtnes teritorijas labiekārtošana
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten