See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Część A: Zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych oznaczonych kodami: szkło (15 01 07), metale i tworzywa sztuczne (15 01 06), papier (15 01 01), odpady wielkogabarytowe (20 03 07) oraz leki (20 01 32)
Beschreibung: Łączna zakładana ilość w umowie: tworzyw sztucznych i metali to 2160 ton, papieru i tektury to 1200 ton, odpadów wielkogabarytowych to 2160 ton. Zmiana umowy z powodu konieczności zwiększenia ilości: tworzyw sztucznych i metali o 200 ton, papieru i tektury o 150 ton, odpadów wielkogabarytowych o 840 ton.
Interne Kennung: ZP.271.47.2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A: Zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych oznaczonych kodami: szkło (15 01 07), metale i tworzywa sztuczne (15 01 06), papier (15 01 01), odpady wielkogabarytowe (20 03 07) oraz leki (20 01 32);
Interne Kennung: Część A.
Menge: 1 190 Tonnen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część A