618097-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Rekonštrukcia domova mládeže
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia domova mládeže
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác v rámci projektu rekonštrukcie domova mládeže vrátane súvisiacich stavebných objektov a technickej infraštruktúry. Predmet zákazky zahŕňa najmä komplexnú rekonštrukciu existujúceho objektu domova mládeže, modernizáciu vnútorných priestorov, dispozičné úpravy, zateplenie objektu, výmenu otvorových konštrukcií, rekonštrukciu strešného plášťa, rekonštrukciu a vybudovanie nových rozvodov technického vybavenia budovy, rekonštrukciu vykurovania, zdravotechniky, vzduchotechniky, elektroinštalácií, slaboprúdových systémov a elektronického zabezpečovacieho systému. Súčasťou predmetu zákazky je aj rekonštrukcia a rozšírenie centrálnej kotolne, realizácia odberného elektrického zariadenia, areálových NN rozvodov a vonkajšieho osvetlenia, úprava areálových komunikácií a spevnených plôch vrátane parkovacích miest, realizácia novej garáže a výmena výťahu. Predmet zákazky zahŕňa aj všetky súvisiace búracie práce, dodávku a montáž technológií, vykonanie skúšok a revízií, uvedenie zariadení do prevádzky, vypracovanie príslušnej dokumentácie skutočného vyhotovenia a zabezpečenie všetkých činností potrebných pre riadne a úplné zrealizovanie diela v súlade s projektovou dokumentáciou. Podrobný opis predmetu je popísaný v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: SOŠG_07/2026_DM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45321000 Wärmedämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Title: Rekonštrukcia domova mládeže
Internal identifier: SOŠG_07/2026_DM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45321000 Thermal insulation work
5. Lot
Lot: LOT-0001