See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną – Pakiet II - II RAZ
Beschreibung: Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 6 części: 1. część 1, sprzęt ratowniczy i techniczny (zbiorniki, motopompy pływające, pompy zatapialne, pompy szlamowe, agregaty prądotwórcze, piły do stali i betonu, pilarki łańcuchowe); 2. część 2, aparaty powietrzne; 3. część 3, nagrzewnice (olejowe, gazowe, elektryczne); 4. część 4, źródła zasilania (stacje energii, powerbanki); 5. część 5, akumulatorowe reflektory LED ze statywem; 6. część 6, folia do zabezpieczenia wałów przeciwpowodziowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ i jej załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia niezbędnego do realizacji zadań wynikających z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026”. Zachowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby uniemożliwić terminowe udzielenie zamówienia, zawarcie umowy, realizację dostawy oraz rozliczenie środków finansowych przeznaczonych na realizację Programu w obowiązującym terminie. Ponadto niniejsze postępowanie zostało wszczęte ponownie w zakresie części, które nie zostały rozstrzygnięte w poprzednim postępowaniu, co dodatkowo skróciło czas niezbędny na skuteczne udzielenie zamówienia. W związku z powyższym skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu ratowniczego i technicznego
Beschreibung: Dostawa sprzętu ratowniczego i technicznego obejmująca w szczególności: zbiorniki składane na wodę (10 szt.), motopompy pływające (5 szt.), pompy zanurzeniowe/zatapialne (10 szt.), pompy szlamowe (10 szt.), agregaty prądotwórcze (15 szt.), piły do cięcia stali i betonu (5 szt.) oraz pilarki spalinowe do drewna (10 szt.). Dostarczany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.31.2026.PW - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa aparatów powietrznych
Beschreibung: Dostawa aparatów powietrznych obejmująca 10 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych aparatów powietrznych wraz z kompletem wyposażenia (m.in. noszak, automat oddechowy, maska pełnotwarzowa, butla). Oferowany sprzęt musi być w pełni kompatybilny z posiadanym systemem Zamawiającego oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.31.2026.PW - cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 35111100 Atemschutzgeräte für die Brandbekämpfung
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa nagrzewnic powietrza
Beschreibung: Dostawa nagrzewnic powietrza obejmująca nagrzewnice olejowe (20 szt.), nagrzewnice gazowe (20 szt.) oraz nagrzewnice elektryczne (10 szt.). Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.31.2026.PW - cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 39715200 Heizgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mobilnych źródeł zasilania
Beschreibung: Dostawa mobilnych źródeł zasilania obejmująca mobilne stacje energii (7 szt.) oraz powerbanki solarne (50 szt.). Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.31.2026.PW - cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa reflektorów LED akumulatorowych ze statywem
Beschreibung: Dostawa akumulatorowych reflektorów LED ze statywem obejmująca 20 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych reflektorów LED wraz ze statywami. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ.
Interne Kennung: IZ.271.31.2026.PW - cz. 5
Haupteinstufung (cpv): 34991000 Außenbetriebsbeleuchtung
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa folii do zabezpieczania wałów przeciwpowodziowych
Beschreibung: Dostawa folii do zabezpieczania wałów przeciwpowodziowych obejmująca 5 rolek fabrycznie nowej, nieużywanej folii PVC do zabezpieczania wałów przeciwpowodziowych. Oferowany produkt musi spełniać wymagania techniczne i jakościowe określone w SWZ, w szczególności dotyczące grubości, wymiarów, odporności na promieniowanie UV oraz gwarancji.
Interne Kennung: IZ.271.31.2026.PW - cz. 6
Haupteinstufung (cpv): 44174000 Folien