See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ledigen en reinigen van septische putten, toezichtputten en leidingen van het volledige patrimonium voor een periode van 4 jaar
Beschreibung: In het patrimonium van Woonkade Rupelstreek dienen jaarlijks septische putten, toezichtputten en leidingen geledigd en gereinigd te worden. De vermoedelijke totale inhoud van deze septische putten wordt geschat op +/- 10.000 hectoliter. Er dient een prijs per hectoliter opgegeven te worden en een totaalprijs voor de volledige werken. In de prijs moet inbegrepen zijn: - transport van en naar het adres - brandstofverbruik - werkuren - ledigen van septische, toezichtputten en afvoeren van inhoud - afleveren ruimingsattest
Interne Kennung: PPP0WF-509/5102/2025/509
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ledigen en reinigen van septische putten, toezichtputten en leidingen van het volledige patrimonium voor een periode van 4 jaar
Interne Kennung: 2025/509_1