2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH /..../
Beschreibung: Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH i działalności statutowej m.in. dla programów dofinansowanych z Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. „Branżowe punkty kontaktowe dla programu ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa”
Interne Kennung: 02/08/2026/W/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń /.../”,
Beschreibung: „Organizacja wydarzeń matchmakingowych, networkingowych, specjalistycznych warsztatów, konferencji, spotkań oraz innych wydarzeń zewnętrznych realizowanych w formule stacjonarnej, online lub hybrydowej dla Instytutu Łukasiewicz-ITECH i działalności statutowej m.in. dla programów dofinansowanych z Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. „Branżowe punkty kontaktowe dla programu ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa”,
Interne Kennung: znak sprawy: 02/08/2026/W