2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspecteren en reinigen riolering 2027-2030 gemeente Echt-Susteren
Beschreibung: De gemeente Echt-Susteren is voornemens de dienst “inspecteren en reinigen riolering 20272030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: het reinigen van objecten (riolen het inspecteren van objecten tijdelijk afsluiten van riolen; het reinigen van objecten (riolen) ca. 26.000 m; het inspecteren van objecten ca. 140.000 m reparaties leidingen; tijdelijk afsluiten van riolen.
Interne Kennung: ECH151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging