2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarig onderhoud Kiltunnel
Beschreibung: Het Wegschap Dordtse Kil zoekt een bouwteampartner voor het uitvoeren van het Meerjarig Onderhoud aan de Kiltunnel. Het Meerjarig Onderhoud zal na het doorlopen van de bouwteamfase worden gecontracteerd voor een periode van 5 jaar met maximaal 3 verlengingen. De scope van werkzaamheden is op hoofdlijnen, onderhoud van: - Tunneltechnische installaties; - Tol(verkeers-)systeem; - Werktuigbouwkundig; - Civieltechnisch; - Infratechniek; - Verkeersmaatregelen; - Consignatiedienst voor oplossing storingen van alle bovenstaande disciplines; - Optionele werkzaamheden binnen de systeemgrenzen van de Kiltunnel. Daarnaast wordt in het onderhoudscontract de coördinatie belegd om te komen tot een oplossing in het geval van calamiteiten. Het Wegschap Dordtse Kil zoekt een bouwteampartner voor het uitvoeren van het Meerjarig Onderhoud aan de Kiltunnel. Het Meerjarig Onderhoud zal na het doorlopen van de bouwteamfase worden gecontracteerd voor een periode van 5 jaar met maximaal 3 verlengingen. De scope van werkzaamheden is op hoofdlijnen, onderhoud van: - Tunneltechnische installaties; - Tol(verkeers-)systeem; - Werktuigbouwkundig; - Civieltechnisch; - Infratechniek; - Verkeersmaatregelen; - Consignatiedienst voor oplossing storingen van alle bovenstaande disciplines; - Optionele werkzaamheden binnen de systeemgrenzen van de Kiltunnel. Daarnaast wordt in het onderhoudscontract de coördinatie belegd om te komen tot een oplossing in het geval van calamiteiten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 34993100 Tunnelbeleuchtung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 39370000 Wasserinstallationen, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 45221200 Bauarbeiten für Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315500 Mittelspannungsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen, 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen, 71315000 Haustechnik, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Meerjarig Onderhoud Kiltunnel
Beschreibung: Het Wegschap Dordtse Kil zoekt een bouwteampartner voor het uitvoeren van het Meerjarig Onderhoud aan de Kiltunnel. Het Meerjarig Onderhoud zal na het doorlopen van de bouwteamfase worden gecontracteerd voor een periode van 5 jaar met maximaal 3 verlengingen. De scope van werkzaamheden is op hoofdlijnen, onderhoud van: - Tunneltechnische installaties; - Tol(verkeers-)systeem; - Werktuigbouwkundig; - Civieltechnisch; - Infratechniek; - Verkeersmaatregelen; - Consignatiedienst voor oplossing storingen van alle bovenstaande disciplines; - Optionele werkzaamheden binnen de systeemgrenzen van de Kiltunnel. Daarnaast wordt in het onderhoudscontract de coördinatie belegd om te komen tot een oplossing in het geval van calamiteiten.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 34993100 Tunnelbeleuchtung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 39370000 Wasserinstallationen, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 45221200 Bauarbeiten für Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315500 Mittelspannungsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen, 71315000 Haustechnik, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naast de onderhoudswerkzaamheden aan de tunnel kunnen diverse extra diensten en werken op het gebied van niet limitatief: civiele techniek, inrichting openbare ruimte, etc. tijdens de looptijd van de overeenkomst worden uitgevraagd.