618166-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa pomocy dydaktycznych do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu „Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pomocy dydaktycznych do dwóch ośrodków wychowania przedszkolnego w ramach projektu „Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu”
BeschreibungI. Opis przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć bajkoterapii, arteterapii, logorytmiki, przyrodniczych i terapii integracji sensorycznej w dwóch ośrodkach wychowania przedszkolnego w ramach projektu „Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW), z podziałem na dwie części. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się odpowiednio w Załącznikach nr 1.I i 1.II do umowy – Opis przedmiotu zamówienia. 3) Dostarczone pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. 5) Wymagane jest zapewnienie przez Wykonawcę, w odniesieniu do części II zamówienia, minimum 12-miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane pomoce dydaktyczne, wymienione w Załączniku nr 1.II do umowy – Opis przedmiotu zamówienia, z opcją „door to door” (wszystkie koszty obsługi serwisowej pokrywa Wykonawca), z czasem usunięcia wady lub usterki określonym na maksymalnie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert w zakresie części II zamówienia, zgodnie z pkt XI. 2. 2) SWZ. II. Przedmiotowe środki dowodowe: 1) Na potwierdzenie, że oferowane dostawy odpowiadają wszystkim wymaganiom określonym przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą Oświadczenia zgodności, stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. 2) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa powyżej lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający wezwie do jego złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. III. Miejsce wykonania zamówienia (odpowiednio dla danej części, o czym mowa w Opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1.I./1.II do umowy): 1) Przedszkole nr 112 „Mali Przyrodnicy”, ul. Osinowa 14A, 61-451 Poznań, 2) Przedszkole nr 41 „Wesoła Stacyjka”, ul. Łozowa 77, 61-448 Poznań. IV. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy. V. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. VI. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, na warunkach określonych w § 7 wzoru umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPomoce dydaktyczne i akcesoria niezbędne do realizacji zajęć bajkoterapii, arteterapii, logorytmiki, przyrodniczych i terapii integracji sensorycznej, wskazane w Załączniku nr 1.I do umowy.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia w części I jest dostarczenie pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć bajkoterapii, arteterapii, logorytmiki, przyrodniczych i terapii integracji sensorycznej w dwóch ośrodkach wychowania przedszkolnego w ramach projektu „Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW), wskazane w Załączniku nr 1.I do umowy. 2) Dostarczone pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher, 37820000 Kunstbedarf
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelPomoce dydaktyczne i akcesoria niezbędne do realizacji zajęć bajkoterapii, arteterapii, logorytmiki, przyrodniczych i terapii integracji sensorycznej, wskazane w Załączniku nr 1.II do umowy.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia w części II jest dostarczenie pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć bajkoterapii, arteterapii, logorytmiki, przyrodniczych i terapii integracji sensorycznej w dwóch ośrodkach wychowania przedszkolnego w ramach projektu „Przedszkole jak z bajki – poprawa dostępu do dobrej jakości edukacji przedszkolnej dla dzieci z Przedszkola nr 112 i Przedszkola nr 41 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW), wskazane w Załączniku nr 1.II do umowy. 2) Dostarczone pomoce dydaktyczne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. 4) Wymagane jest zapewnienie przez Wykonawcę minimum 12-miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane pomoce dydaktyczne, wymienione w Załączniku nr 1.II do umowy – Opis przedmiotu zamówienia, z opcją „door to door” (wszystkie koszty obsługi serwisowej pokrywa Wykonawca), z czasem usunięcia wady lub usterki określonym na maksymalnie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert w zakresie części II zamówienia, zgodnie z pkt XI. 2. 2) SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras, 42994230 Laminiergeräte
618166-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 22110000 Printed books, 37820000 Art supplies
Options
Description of the optionsNie dotyczy.
LotLOT-0002
Additional classification (cpv): 38651000 Cameras, 42994230 Laminators