See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Građanska odijela, obuća i odjeća
Beschreibung: Predmet nabave su građanska odijela, obuća i odjeća u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24 i 14/26), Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Carinskim službenicima Naručitelj jednom godišnje osigurava pravo na civilnu odjeću koju čine 2 kompleta odjeće i 2 para obuće odabrani po vlastitom izboru između ponuđenih mogućnosti: 1. odijelo – sako i hlače, 2. kostim – sako i suknja, 3. kombinacija – sako i hlače, 4. kombinacija – sako i suknja, 5. muška i ženka košulja, 6. sportsko odijelo – traper hlače i traper jakna, 7. sportsko odijelo – pamučne hlače i vjetrovka, 8. muške tričetvrt hlače, 9. majica kratkih rukava muška i ženska, 10. cipele i 11. tenisice. Osim navedenih kombinacija, carinski službenik će moći za vrijednost svog bona kupiti i druge odjevne artikle (za Grupu 1.), odnosno artikle (za Grupu 2.) u odabranoj trgovini. Ukoliko službenik Naručitelja kupi artikle u vrijednosti iznad bona, razliku podmiruje iz osobnih sredstava. Sirovinski sastav tkanina za Grupu 1. mora biti: 1. muško odijelo – sako i hlače: - muško odijelo – sako: 100% vuna ili mješavina minimalno pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune - muške hlače: mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune 2. ženski kostim – sako i suknja: 100% vuna ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune ili mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka 3. kombinacija – sako i hlače: 100% vuna ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune 4. kombinacija – sako i suknja: 100% vuna ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune 5. muška i ženka košulja: 50% pamuk, 50% poliamid 6. sportsko odijelo – traper hlače i traper jakna: 100% pamuk ili mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka 7. sportsko odijelo – pamučne hlače i vjetrovka, - hlače: minimalno 80% pamuk - vjetrovka: mješavina vuna/poliamid i/ili mješavina vuna/poliester uz minimalno 40% vune ili poliester/poliamid 8. muške tričetvrt hlače: 100% pamuk ili mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka 9. majica kratkih rukava muška i ženska: 100% pamuk Ukoliko se nudi odjeća od pamuka ista treba imati u sastavu najmanje 60% organskog pamuka uzgojenog u skladu s relevantnim normama. Ponuditelj će za kupnju predmeta nabave izdati bon u vrijednosti iz stupca 5. Troškovnika za pojedinu grupu predmeta nabave (Prosječna cijena za dva kompleta, odnosno para u EUR bez PDV-a na temelju koje će se izdavati vrijednosni bon). Sa vrijednosnim bonom carinski službenik može kupiti dva (2) kompleta odjeće (za Grupu 1.), odnosno dva (2) para obuće, bez nadoplate iznosa. Vrijednosni bonovi se izdaju u obliku bankovne kartice ili poklon bona, na ime i prezime ili donosioca, bez dodatnih troškova za Naručitelja, a iznos se može koristiti odjednom ili višekratno u različitim trgovinama do potpunog utroška vrijednosti bona. Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom važenja ugovora o javnoj nabavi robe. Okvirna količina predmeta nabave sukladna je Prilogu br. 2.1. – Troškovniku za Grupu 1. i Prilogu br. 2.2. – Troškovniku za Grupu 2. predmeta nabave koji su sastavni dio ove Dokumentacije. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno Troškovniku kao i svim ostalim uvjetima navedenim u ovoj Dokumentaciji.
Interne Kennung: 40-VV-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Građanska odijela i odjeća
Beschreibung: Predmet nabave su građanska odijela i odjeća u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24 i 14/26), Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Carinskim službenicima Naručitelj jednom godišnje osigurava pravo na civilnu odjeću koju čine 2 kompleta odjeće odabrani po vlastitom izboru između ponuđenih mogućnosti: 1. odijelo – sako i hlače, 2. kostim – sako i suknja, 3. kombinacija – sako i hlače, 4. kombinacija – sako i suknja, 5. muška i ženka košulja, 6. sportsko odijelo – traper hlače i traper jakna, 7. sportsko odijelo – pamučne hlače i vjetrovka, 8. muške tričetvrt hlače, 9. majica kratkih rukava muška i ženska. Osim navedenih kombinacija, carinski službenik će moći za vrijednost svog bona kupiti i druge odjevne artikle u odabranoj trgovini. Ukoliko službenik Naručitelja kupi artikle u vrijednosti iznad bona, razliku podmiruje iz osobnih sredstava. Sirovinski sastav tkanina za Grupu 1. mora biti: 1. muško odijelo – sako i hlače: - muško odijelo – sako: 100% vuna ili mješavina minimalno pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune - muške hlače: mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune 2. ženski kostim – sako i suknja: 100% vuna ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune ili mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka 3. kombinacija – sako i hlače: 100% vuna ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune 4. kombinacija – sako i suknja: 100% vuna ili mješavina minimalno poliester/vuna/viskoza/elastan uz minimalno 30% vune 5. muška i ženka košulja: 50% pamuk, 50% poliamid 6. sportsko odijelo – traper hlače i traper jakna: 100% pamuk ili mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka 7. sportsko odijelo – pamučne hlače i vjetrovka, - hlače: minimalno 80% pamuk - vjetrovka: mješavina vuna/poliamid i/ili mješavina vuna/poliester uz minimalno 40% vune ili poliester/poliamid 8. muške tričetvrt hlače: 100% pamuk ili mješavina pamuk/elastan uz minimalno 80% pamuka 9. majica kratkih rukava muška i ženska: 100% pamuk Ukoliko se nudi odjeća od pamuka ista treba imati u sastavu najmanje 60% organskog pamuka uzgojenog u skladu s relevantnim normama. Ponuditelj će za kupnju predmeta nabave izdati bon u vrijednosti iz stupca 5. Troškovnika za pojedinu grupu predmeta nabave (Prosječna cijena za dva kompleta u EUR bez PDV-a na temelju koje će se izdavati vrijednosni bon). Sa vrijednosnim bonom carinski službenik može kupiti dva (2) kompleta odjeće, bez nadoplate iznosa. Vrijednosni bonovi se izdaju u obliku bankovne kartice ili poklon bona, na ime i prezime ili donosioca, bez dodatnih troškova za Naručitelja, a iznos se može koristiti odjednom ili višekratno u različitim trgovinama do potpunog utroška vrijednosti bona.
Interne Kennung: 40-VV-26-1
Los: LOT-0002
Titel: Građanska obuća
Beschreibung: Predmet nabave su građanska obuća u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24 i 14/26), Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Carinskim službenicima Naručitelj jednom godišnje osigurava pravo na civilnu odjeću koju čine 2 para obuće odabrani po vlastitom izboru između ponuđenih mogućnosti: 1. cipele i 2. tenisice. Osim navedenih kombinacija, carinski službenik će moći za vrijednost svog bona kupiti i druge artikle u odabranoj trgovini. Ukoliko službenik Naručitelja kupi artikle u vrijednosti iznad bona, razliku podmiruje iz osobnih sredstava. Ponuditelj će za kupnju predmeta nabave izdati bon u vrijednosti iz stupca 5. Troškovnika za pojedinu grupu predmeta nabave (Prosječna cijena za dva para u EUR bez PDV-a na temelju koje će se izdavati vrijednosni bon). Sa vrijednosnim bonom carinski službenik može kupiti dva (2) para obuće, bez nadoplate iznosa. Vrijednosni bonovi se izdaju u obliku bankovne kartice ili poklon bona, na ime i prezime ili donosioca, bez dodatnih troškova za Naručitelja, a iznos se može koristiti odjednom ili višekratno u različitim trgovinama do potpunog utroška vrijednosti bona.
Interne Kennung: 40-VV-26-2