2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i realizacja programów inkubacji i akceleracji #StartUP Małopolska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja programów inkubacji i akceleracji #StartUP Małopolska. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zrealizuje jedną edycję programu inkubacji oraz jedną edycję programu akceleracji, a także przeprowadzi niezbędne działania rekrutacyjne. 3. Realizacja zamówienia obejmie cykl następujących działań: 1) Rekrutacja uczestników programów inkubacji i akceleracji 2) Realizacja wsparcia na rzecz przedsiębiorców biorących udział w programie inkubacji, w tym: - Organizacja warsztatów poprzedzających inkubację - Praca managera inkubacji przy opracowaniu Indywidualnych Planów Inkubacji - Realizacja specjalistycznych szkoleń dla inkubowanych firm - Realizacja usług indywidualnego mentoringu - Realizacja działań związanych z udziałem firm w wydarzeniach branżowych - Realizacja specjalistycznych usług dla firm - Realizacja działań związanych z opieką managera inkubacji i koordynacją procesu inkubacji firm - Organizacja spotkania podsumowującego program inkubacji 3) Realizacja wsparcia na rzecz przedsiębiorców biorących udział w programie akceleracji, w tym: - Organizacja warsztatów przedakceleracyjnych - Praca managera akceleracji przy opracowaniu Indywidualnych Planów Akceleracji - Realizacja specjalistycznych szkoleń dla akcelerowanych firm - Realizacja usług indywidualnego mentoringu - Realizacja działań związanych z udziałem firm w wydarzeniach branżowych - Realizacja specjalistycznych usług dla firm - Organizacja wizyt studyjnych połączonych ze spotkaniami matchmakingowymi - Realizacja działań związanych z opieką managera akceleracji i koordynacją procesu akceleracji firm - Organizacja spotkania podsumowującego program akceleracji. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 6. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 7. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 8. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Małopolska Przedsiębiorcza”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 1.13 „Wsparcie dla firm we wczesnej fazie rozwoju”, Typ A „Programy rozwojowe dla startupów”.
Interne Kennung: SG-IX.272.4.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001