See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie w zakresie obsług technicznych, napraw bieżących i powypadkowych pojazdów służbowych użytkowanych przez 16 KMP i KPP położonych na terenie woj. wielkopolskiego oraz przez KMP i KWP w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie w zakresie obsług technicznych, napraw bieżących i powypadkowych pojazdów służbowych użytkowanych przez 16 KMP i KPP położonych na terenie woj. wielkopolskiego oraz przez KMP i KWP w Poznaniu. Szczegółowy zakres świadczonych usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ – dot. części od nr 1 do 16, załącznik nr 1.2 do SWZ – dot. części od nr 17 do 21.
Interne Kennung: ZZP.2380.79.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - KPP Chodzież;
Beschreibung: część nr 1 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Chodzież
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - KPP Gniezno;
Beschreibung: część nr 2 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Gniezno;
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - KPP Jarocin
Beschreibung: część nr 3 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Jarocin
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 - KMP Kalisz
Beschreibung: część nr 4 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KMP Kalisz
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 - KMP Konin
Beschreibung: część nr 5 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KMP Konin
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 - KPP Kościan
Beschreibung: część nr 6 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Kościan
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7 - KPP Krotoszyn
Beschreibung: część nr 7 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Krotoszyn
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8 - KMP Leszno
Beschreibung: część nr 8 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KMP Leszno
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9 - KPP Międzychód
Beschreibung: część nr 9 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Międzychód
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10 - KPP Ostrzeszów
Beschreibung: część nr 10 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Ostrzeszów
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11 - KPP Piła
Beschreibung: część nr 11 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Piła
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12 - KPP Wolsztyn
Beschreibung: część nr 12 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Wolsztyn
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13 - KPP Śrem
Beschreibung: część nr 13 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Śrem
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14 - KMP Turek
Beschreibung: część nr 14 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Turek
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15 - KPP Wągrowiec
Beschreibung: część nr 15 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Wągrowiec
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16 - KPP Rawicz
Beschreibung: część nr 16 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów dla KPP Rawicz
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17 - KWP/ KMP Poznań
Beschreibung: część nr 17 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów marki BMW znajdujących się na stanie KMP i KWP w Poznaniu
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18 - KWP/ KMP Poznań
Beschreibung: część nr 18 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów typu BUS z grupy VW i MAN znajdujących się na stanie KMP i KWP w Poznaniu
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19 - KWP/ KMP Poznań
Beschreibung: część nr 19 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów typu BUS z grupy Mercedes i VW Crafter znajdujących się na stanie KMP i KWP w Poznaniu
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20 - KWP/ KMP Poznań
Beschreibung: część nr 20 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów marki Opel znajdujących się na stanie KMP i KWP w Poznaniu
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21 - KWP/ KMP Poznań
Beschreibung: część nr 21 - Naprawy i obsługa techniczna pojazdów z grupy wielomarkowej znajdujących się na stanie KMP i KWP w Poznaniu